• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

گزارش سالانه اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی منتشر شد

شنبه ۱۶ام دی ۱۴۰۲
مدیر

اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی (ISSA) گزارش سالانه ۲۰۲۳-۲۰۲۲ خود را برای نخستین بار در قالب تعاملی و آنلاین منتشر کرد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به نقل از وب‌سایت اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی، این گزارش چشم‌اندازی از فعالیت‌های این نهاد در سال گذشته و همین‌طور برنامه سه‌ساله ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

در این گزارش آمده است: اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی برنامه‌های خود را بر اساس دوره‌های سه‌ساله تنظیم می‌کند و بر این اساس، این گزارش حاوی اولویت‌های این اتحادیه برای سه‌ساله ۲۰۲۳ تا ۲۰۲۵ است که در نشست مراکشِ مجمع جهانی تامین اجتماعی (WSSF) در اکتبر ۲۰۲۲ به تصویب رسیده است. محمد عظمان، دبیرکل اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی، در پیام ویدئویی که در این گزارش منتشر شده، با بیان اینکه اکنون اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی بیشترین تعداد اعضا را از زمان شکل‌گیری دارد، این موضوع را نشان‌دهنده اهمیت این اتحادیه برای اعضا و جوامع دانست و افزود: هدف ما این است که در کنار هم قدرتمندتر و فراگیرتر باشیم.

 گزارش مذکور با عنوان «ورود به سه‌ساله جدید» که به صورت آنلاین در دسترس اعضاست، حاوی فعالیت‌های اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی در طول یک سال گذشته در زمینه موضوعاتی همچون ایجاد تامین اجتماعی تاب‌آور، ارتقای سلامتی و خدمات مراقبتی بلندمدت، بهره‌گیری آگاهانه از هوش مصنوعی و مطالعات پیشگیرانه است. عضویت ۳۲۴ نفر از ۱۶۳ کشور در این اتحادیه، برقراری تعامل با گروه‌های بین‌دولتی همچون گروه ۲۰ و بریکس و همکاری با سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و منطقه‌ای مثل سازمان بین‌المللی کار، سازمان توسعه و همکاری اقتصادی، اتحادیه افریقا و اتحادیه اروپا و حضور ۱۳کمیسیون فنی برای ایده‌پردازی و استفاده از دانش‌های نوین به شیوه‌های مختلف از دیگر مطالب ارائه‌شده در این گزارش است. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیکی این گزارش را  با مراجعه  به سایت صندوق بازنشستگی کشوری دریافت کنند. /صندوق بازنشستگی کشوری

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه