• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

نمایشگاه کالای ایرانی، خانه ایرانی در گیلان برگزار می شود

یکشنبه ۱۳ام آذر ۱۴۰۱
مدیر

مجری نمایشگاه کالای ایرانی، خانه ایرانی در گیلان گفت: این نمایشگاه از ۱۵ لغایت ۱۹ آذرماه سال‌جاری در استان برگزار خواهد شد.

حامد خورشیدی از برگزاری نمایشگاه کالای تمام ایرانی که صفر تا صد تولیدات داخل هستند، خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گیلان دایر خواهد بود.

وی افزود: کالاهای قابل ارائه در نمایشگاه مذکور شامل ملزومات منزل، فرش، لوستر، دکوراسیون داخلی و کالای خواب است و در ضمن محصولات غذایی کاملا ایرانی نیز در آن به نمایش گذاشته خواهد شد.

خورشیدی خاطرنشان کرد: خریداران کالا به ازای خرید بن دریافت خواهند کرد و از بین دارندگان بن هرشب قرعه کشی می شود و به فرد برنده سکه طلا اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد: نمایش توانمندی های تولید کنندگان کالای ایرانی برای خانه های ایرانی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

خورشیدی همچنین گفت: علاوه بر استان گیلان، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع از سراسر کشور، کالاهای تمام ایرانی خود را در غرفه‌های خود در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

مجری نمایشگاه کالای ایرانی خانه ایرانی تصریح کرد: بیش از ۵۰ غرفه در نمایشگاه کالای ایرانی، خانه ایرانی آماده خدمات رسانی به علاقمندان است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه