• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

سند توسعه و تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی رونمایی شد

سه شنبه ۱۲ام اردیبهشت ۱۴۰۲
مدیر

سند توسعه و تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی با حضور جواد اوجی، وزیر نفت و مرتضی شاهمیرزایی، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی رونمایی شد.

در حاشیه چهاردهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران، از سند توسعه و تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی رونمایی شد، براساس این سند، همه توسعه‌گران، شرکت‌ها و هلدینگ‌های پتروشیمی باید همسو با این سند برنامه‌های توسعه‌ای خود را تنظیم کنند.

به گفته مسئولان شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در صورت لزوم، سند توسعه و تکمیل زنجیره ارزش صنعت پتروشیمی، با هماهنگی شرکت ملی صنایع پتروشیمی روزآمد می‌شود. به این ترتیب با توجه به اطلاعات این سند، سرمایه‌گذاران می‌توانند با اطمینان بیشتری در حوزه پتروشیمی ایران سرمایه‌گذاری کنند.

براساس این گزارش، چهاردهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی طی روزهای ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه، در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود، در این همایش فعالان داخلی و خارجی صنعت پتروشیمی با فرصت های سرمایه گذاری در این صنعت و چالش‌های پیش روی صنعت پتروشیمی ایران آشنا می شوند.

در حاشیه این همایش، سفیران جمهوری اسلامی ایران در کشورهای برزیل، روسیه و هند ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های صنعت پتروشیمی در این کشورها به فرصت‌ها و مزیت‌های صنعت پتروشیمی پرداختند، همچنین سفیران ایران در این کشورها اعلام کردند که آماده هرگونه همکاری با فعالان صنعت پتروشیمی برای حضور آنها در دیگر کشورها هستند.

منبع: فارس

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه