• شهر صنعتی رشت
  • دسته‌بندی نشده

حضور ۲ شرکت مستقر در شهر صنعتی رشت در جمع واحدهای برتر در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده استان گیلان

پنجشنبه ۹ام آذر ۱۴۰۲
مدیر

۶ شرکت تولیدی گیلان از جمله ۲ شرکت مستقر در شهر صنعتی رشت(شرکت کاسپین تامین و شرکت سبحان انکولوژی) گواهینامه  رعایت حقوق مصرف کنندگان استان را با حضور استاندار و معاون وزیر صمت دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛ نماینده عالی دولت در گیلان عصر  چهارشنبه در هفتمین دوره اعطای گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان استان گیلان که در سالن غدیر استانداری برگزار شد، گفت: انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده هم در راستای اجرای سیاست‌های راهبردی نظام و دولت مردمی سیزدهم در حمایت از تولید داخلی و کیفیت بخشی به تولیدات کشاورزی و صنعتی و هم در حمایت از مصرف کنندگان و افزایش میزان تولید می تواند اثرگذار باشد.

اسدالله عباسی با بیان اینکه انجمن حقوق مصرف کنندگان ضمن نظارت بر عملکرد تولید کنندگان، در راستای تامین انتظارات مردم و مردمی کردن اقتصاد حرکت می‌کند، گفت: تلاش داریم با ایجاد رقابت بین تولید کنندگان، مصرف را واقعی کنیم تا با برنامه ریزی درست تولید کننده دچار خسارت نشود میزان‌مصرف اصلاح شود.

وی با بیان اینکه انتظار می‌رود وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت جهاد کشاورزی، سرانه مصرف برنج و چای استان گیلان را اصلاح کنند، خاطرنشان کرد: با اتصال درست حلقه‌های زنجیره بهره وری و ارزش، تولید کننده را دلگرم به تولید و امنیت غذایی استاندارد سازی کنیم.

استاندار گیلان تصریح کرد: اگر تولید کنندگان موانعی در سیستم بانکی و سرمایه در گردش در مسیر حرکت خود دارند به ما اعلام کنند تا در جلسات رفع موانع تولید این مشکلات را مطرح کنیم و با استفاده از تسهیلات مختلف کمک لازم به آنها انجام شود.
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان هم در این مراسم اظهار کرد: استان گیلان از استان‌های پیشتاز در اجرای سیاست‌های حمایتی از تولید کنندگان و مصرف کنندگان است.

حسین فرهیدزاده بر فرهنگ‌سازی در حمایت از مصرف کنندگان تاکید کرد و افزود: رعایت حقوق و رفاه مصرف کننده و مردم از موارد مورد تاکید دولت و حاکمیت است و تسهیل‌گرانی که در این بخش به دولت کمک می‌کنند تولید کنندگان هستند.

در این مراسم که معاون هماهنگی امور اقتصادی و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی نیز حضور داشتند، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان، رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و تعدادی از تولیدکنندگان استان نیز به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

در پایان این مراسم شرکت‌های سبحان آنکولوژی و کاسپین تامین از شهر صنعتی رشت و نیز شرکتهای سیمان خزر، دستکش گیلان، جهان ارتباط شمال و نوشینه ساغر گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کننده دریافت کردند.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه