• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان آغاز شد

چهارشنبه ۵ام بهمن ۱۴۰۱
مدیر

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: ثبت نام کاندیداهای انتخابات هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان از روز سه شنبه ۴ بهمن آغاز و تا روز سه شنبه ۱۱ بهمن ادامه خواهد داشت.

تیمور پورحیدری، رییس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گیلان با اعلام آغاز ثبت نام دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان گفت: حائزین شرایط کاندیداتوری این انتخابات هر چه سریعتر جهت بارگذاری مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند تا در فرایند انتخابات اتاق قرار گیرند.

وی با بیان اینکه خدمات ثبت *حتی روز جمعه هم* در اتاق بازرگانی رشت انجام می شود، افزود: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان به صورت الکترونیکی و از طریق آدرس اینترنتی WWW.ELECTION.ICCIMA.IR با بارگذاری مستندات و تکمیل فرم های مربوطه و در نهایت دریافت کد رهگیری صورت می گیرد و هم می توانند به صورت حضوری با مراجعه به اتاق بازرگانی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پورحیدری با تاکید بر حضور افراد توانمند در پروسه انتخابات، اعلام کرد: از کلیه بازرگانان مستعد و حائز شرایط و خبره استان دعوت می شود هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند تا شاهد یک هیات نمایندگان کارامد در استان باشیم و به دنبال آن بتوانیم در جهت ترسیم آینده ای روشن و بهبود مناسبت های تجاری استان و کشور گام برداریم.

منبع: روابط عمومی اداره کل صمت گیلان

 

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه