• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

به مناسبت فرا رسیدن سال نو صورت گرفت: انتشار هدیه نوروزی گروه دانش بنیان کاشف برای علاقمندان حوزه کسب و کار

دوشنبه ۲۹ام اسفند ۱۴۰۱
مدیر

در آستانه فرارسیدن سال نو و آغاز سال ۱۴۰۲ خلاصه ۵۰ کتاب مفید و ارزشمند در زمینه مدیریت و روانشناسی، توسط گروه دانش بنیان کاشف در قالب یک مجموعه الکترونیکی منتشر شد.

مدیر عامل گروه دانش بنیان کاشف با اعلام این خبر افزود: آنچه تدوین شده با هدف آشنایی مخاطبان با خلاصه مباحث مهم مطرح شده در هر کتاب می باشد و مقدمه‌ای برای مطالعه کامل کتابهای مذکور است.

دکتر روهام قلیچی تصریح کرد: این کتابها عمدتاً در زمینه مباحث مدیریتی، تجاری، روانشناسی، اصول و فنون مذاکره، بازاریابی و فروش، برنامه ریزی، موفقیت در کسب و کار، تبلیغات، امور مالی، غلبه بر چالش های کسب و کار و ارتقای کیفیت کار و زندگی می باشد.
وی همچنین گفت: کتاب های انتخاب شده بعضا توسط انتشارات و با ترجمه مترجمان مختلف منتشر شده و درج عنوان جلد یک کتاب در این فایل، به معنی و مفهوم تایید آن مترجم و یا ناشر اثر نیست و مخاطبان محترم می‌توانند با انجام تحقیق لازم بهترین ترجمه و ناشر را در زمینه هر کتاب انتخاب نمایند.
وی ابراز امیدواری نمود مجموعه حاضر مورد توجه مدیران و علاقمندان قرار گرفته و مفید فایده واقع گردد.
دکتر قلیچی در ادامه تصریح کرد: علاقمندان به مطالعه این مجموعه، می توانند از طریق لینک زیر و ورود به صفحه مطلب مربوطه در سایت گروه دانش بنیان کاشف، فایل مجموعه را که لینک آن در انتهای مطلب درج شده، دانلود نمایند:

لینک ملاحظه مطلب و دانلود مجموعه

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه