• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

بهره گیری از هوش مصنوعی موجب افزایش راندمان مجموعه ها می شود

دوشنبه ۲۱ام اسفند ۱۴۰۲
مدیر
مدیر عامل شرکت هوش سیستم گیل و مدیر اولین مرکز هم آفرینی هوش مصنوعی در کشور در “دومین جشنواره تجلیل از واحد‌های برتر شهر صنعتی رشت با رویکرد فناورانه” با بیان اینکه بسیاری از مدیران و کار آفرینان با توکل به خدای مهربان توانستند بسیاری از سختی های مسیر خود را تحمل کنند، بیان داشت: بر اساس بررسی های صورت گرفته، استفاده از هوش مصنوعی در دنیا، باعث رشد ۳۰ الی ۴۰ درصدی راندمان مجموعه ها شده است.
مهندس پیمان دادگر ادامه داد: مدیری می تواند موفق باشد که از آینده جلوتر باشد، یعنی بتواند گزارش، دیتا و تحلیل برای مجموعه خود داشته باشد و در این خصوص نرم افزارها حرف زیادی برای گفتن دارند، چرا که هوش مصنوعی فراتر از اطلاعات کارکنان، به کمک سازمان ها می آید.
 وی  در ادامه تصریح کرد: شرکت هوش سیستم گیل با تکیه بر تجربه ای که در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات دارد، به طور مداوم در جهت بهبود کیفیت و ارتقای عملکرد دوربین های مدار بسته و محصولات خود تلاش می نماید.
وی افزود: این شرکت برای تحقق این هدف، از تکنولوژی های پیشرفته ای مانند تشخیص چهره، ضبط تصاویر با رزولوشن بالا و تکنولوژی های شبکه استفاده می نماید.
مدیر عامل شرکت هوش سیستم گیل با اشاره به این مطلب که اگر امروز مدیران به صورت سنتی کار کنند، حتی با تمام تجاربی هم که دارند، حذف می شوند، گفت: ما تلاش می کنیم تا تکنولوژی را به دست مدیران و صاحبان کسب و کار برسانیم، یعنی در واقع در دپارتمان تجاری سازی برنامه ریزی می کنیم تا خروجی کار مدیران مجموعه راندمان اقتصادی داشته باشد، و بتواند در کشور و استان حرفی برای گفتن داشته باشد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه