• شهر صنعتی رشت
  • اخبار

اطلاعیه روابط عمومی اداره کل صمت گیلان در خصوص برنامه جدید اعمال محدودیت برق برای صنایع استان+جدول مربوطه

سه شنبه ۱۷ام خرداد ۱۴۰۱
مدیر

پیرو برگزاری جلسات متعدد و پیگیری های صورت گرفته در چند روز اخیر توسط اداره کل صمت گیلان، مدیریت شهر صنعتی رشت، شرکت شهرکهای صنعتی گیلان و فعالان بخش خصوصی استان، برنامه ریزی تعدیل و تغییرات اعمال محدودیت مصرف برق در صنایع استان طبق توافق صورت گرفته با شرکت برق گیلان تدوین شده است و از روز آینده اجرا خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل صمت گیلان طی اطلاعیه ای برنامه جدید اعمال محدودیتهای مصرف برق در صنایع استان را اعلام نمود.

در این اطلاعیه آمده است: نظر به برنامه قطعی های برق بخش صنعت که در برنامه قبلی شرکت توزیع برق استان مقرر بود دو روز در هفته به طور کامل مشمول مدیریت مصرف برق قرار بگیرند؛ به اطلاع می رساند با پیگیری مکرر و مصرانه و اخذ نقطه نظرات مدیران واحدهای صنعتی استان در توافق جدید طی جلسه هماهنگی عصر امروز با هدف کاهش تبعات به بخش تولید؛ مقرر شده است فقط شیفتهای کاری مشخصی در طول ایام هفته، قطعی برق اتفاق بیفتد.

همچنین این اطلاعیه افزوده است: طبق این برنامه مقرر شده است، پنجشنبه و جمعه ها امکان فعالیت بدون محدودیت واحدهای تولیدی فراهم گردد.

بر اساس این گزارش، توافق مذکور شامل واحدهای تولید فولاد و سیمان نبوده و واحدهای مذکور کماکان طبق برنامه قبلی فعالیت خواهند نمود.

شایان ذکر است واحدهای فولادی مشترک شرکت توزیع برق استان طی ایام هفته در شیفت کاری شبانه امکان تولید خواهند داشت. همچنین پیگیری در خصوص سایر واحدهای فولادی که زیرمجموعه شرکت برق منطقه ای استان می باشند در دست اقدام بوده و پس از حصول نتیجه اطلاع رسانی می گردد.

لازم بذکر می باشد بر اساس اعلام شرکت برق گیلان، این برنامه از فردا طبق جدول ذیل قابل اجرا می باشد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

دیدگاه